siding

podsufitki

panele PCV

styropian

okna PCV

drzwi wewnętrzne

dzwi zewnętrzne

elewacje

ocieplenia

rynny

G-K

Poradnik Talares

Nasze realizacje

 
napisz do nas
biuro@talares.com  
   

  SIDING

  Produkowany z PVC z dodatkiem różnych substancji chemicznych zwiększających jego wytrzymałość i elastyczność: Siding, to nowoczesny, trwały i estetyczny materiał budowlany. Po raz pierwszy zastosowany w latach pięćdziesiątych szybko zdobył rynek budowlany. W Polsce pojawił się na początku lat dziewięćdziesiątych. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszego rynku Boryszew S.A. podjął w czerwcu 1997 roku produkcję elewacji zewnętrznych typu Siding na licencji amerykańskiej. Siding to estetyczny, nietoksyczny, niepalny, niekorodujący, odporny na złe warunki atmosferyczne i większość chemikaliów materiał budowlany. Pod wpływem pogodowych zmian temperatur (niskie temperatury zimą, i wysokie latem) nie pęka i nie kruszy się. Łatwy w utrzymaniu, nie wymaga konserwacji, dobrze myje się wodą z dodatkiem detergentów.

  Siding jest przeznaczony do wszelkiego typu budownictwa od domków jednorodzinnych i letniskowych po wielokondygnacyjne bloki mieszkalne, obiekty handlowe i przemysłowe oraz użyteczności publicznej, a nawet budynki gospodarcze. Możemy montować go na wszystkich konstrukcjach budynków zarówno drewnianych jak i murowanych - surowych i otynkowanych. Siding zezwala na na szybkie, łatwe i efektowne ocieplenie i odnowienie starych, zniszczonych budynków. Technologia ta pozwala nam uzyskać znaczną oszczędność energii cieplnej, a wysoka trwałość eliminuje kosztowne remonty. Panele Siding instaluje się zwykle na ożebrowaniu z listew drewnianych umocowanym uprzednio do ściany budynku. Między listwami można umieścić dodatkową izolację cieplną (np. płyty styropianowe). Park maszynowy z nowoczesną technologią i wysokiej jakości surowce, plus zaostrzona kontrola techniczna zapewnia wysoką jakość wyrobu. Nie zawierające szkodliwych dla zdrowia związków ołowiu elewacje odpowiadają normą ASTM, a nawet niektórymi parametrami je przewyższają. Pełny program produkcji wdrażany od czerwca 1997 roku obejmuje szeroki asortyment profili i listew wykończeniowych zewnętrznych i sufitowych w kilku interesujących fakturach i w wielu ciekawych kolorach. Siding z Boryszewa produkowany jest bez użycia szkodliwych stabilizatorów ołowiowych. W technologii zastąpiono je poprzez ekologiczne stabilizatory cynoorganiczne.

  Boryszew S.A. jest jednym z największych producentów okładzin elewacyjnych typu siding. W ofercie firmy są dwa rodzaje panela: standard i premium. Panel standard posiada fakturę płytką i jest dostępny w kolorach: biały, krem, beż, mięta. Panel premium posiada fakturę głęboką i jest dostępny w kolorach: (biały, kremowy, beżowy, miętowy, szary, niebieski, glina, koralowy, piaskowy, perłowy). Siding firmy Boryszew jako jeden z najpopularniejszych rodzajów elewacji zewnętrznych. Idealnie komponuje się z innymi rodzajami elewacji, jak. np. cegła, kamień i drewno. Uzupełnieniem sidingu jest szeroka gama listew wykończeniowych niezbędnych do jego montażu.

  Posiadane atesty i certyfikaty

 • Aprobatę Techniczną ITB nr AT-15-3040/98
 • Klasyfikację Ogniową nr NP-962/97
 • Atest Higieniczny PZH nr B-1552/97,

  Potwierdzeniem wysokiej jakości sidingu Boryszew jest posiadany przez firmę certyfikat jakości ISO 9001.

  Gwarancja - 50 lat

  Producent udziela 50-letniej gwarancji na siding, pod warunkiem montażu zgodnego z zaleceniami.

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie części lub całości materiałów zabronione.
  realizacja i utrzymanie (c) 2003 JMS Web Design