siding

podsufitki

panele PCV

styropian

okna PCV

drzwi wewnętrzne

dzwi zewnętrzne

elewacje

ocieplenia

rynny

G-K

Poradnik Talares

Nasze realizacje

 
napisz do nas
biuro@talares.com  
   

  O FIRMIE

  naszą dewizą jest jakość, cena i doradztwo
  Towar dostarczamy ekspresowo!

  Nasza firma funkcjonuje w dziedzinie zaopatrzenia warszawskiego rynku materiałów budowlanych. Winylowe podsufitki, elewacje oraz szereg innych materiałów, posłużą Wam i Waszym klientom w budowie oraz remoncie domów i mieszkań.

  Oddajemy do Waszej wiedzy naszą wiedzę, praktykę a przede wszystkim doświadczenie - ponad dziesięcioletnią znajomość branży. Gwarantujemy ciągłość zaopatrzenia, bazując na umowie Składu Fabrycznego z jednym z największych producentów elewacji winylowych w Polsce - Zakładami Chemicznymi Boryszew SA. Mamy do zaproponowania system rabatów, terminowe i co najważniejsze punktualne dostawcy, krótkie terminy realizacji zamówień, oraz wysokie stany magazynowe.

  Oferta skierowana jest do wykonawców usług, dystrybutorów pokryć dachowych, hurtowni materiałów budowlanych, deweloperów, posiadaczy własnych domów jednorodzinnych i mieszkań, działkowiczów, słowem do wszystkich, którzy potrzebują najwyższej jakości, a przy tym niedrogich materiałów budowlanych, takich jak rynien, sidingu, podbitek i paneli PCV, kamienia elewacyjnego, okien i drzwi.

  Zapraszamy do współpracy. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby nasze wspólne działanie było korzystne a współpraca rozwijała się harmonijnie i bez problemów.

  Reklama naszej firmy

  Kampania reklamowa naszej firmy na tablicach i billboardach w Warszawie.

  Właściciele firmy Lares.

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie części lub całości materiałów zabronione.
  realizacja i utrzymanie (c) 2003 JMS Web Design